REKLAM TANITIM

REKLAM TANITIM

Ürünlerinizi geniş ve doğru hedef kitlelere doğru mesajlarla tanıtmak, beğendirmek ve böylece ürünlere daha çok talep yaratmak, alınmasını ve satılmasını sağlamak için söz, yazı ve benzeri araçlarla yapılan her türlü tanıtım hizmetleri vermekteyiz.
· Radyo TV reklamları
· Sosyal medya reklamları
· Açık hava reklamları
· Dijital reklamlar
· Reklam materyalleri

Grafik Tasarım

Firmanızın ve ürünlerinizin, herhangi bir mesajını görsel yollarla belirlenmiş olan hedef kitleye ulaştırmak suretiyle afiş, logo, büyük boy sokak afişi, ambalaj, basın ilanı, dergi, kitap, çizgi film, tanıtım filmleri gibi iletişim kanallarında yayınlanmak suretiyle görsel ve yazı elemanlarla sanatsal faktörler dahilinde tasarlanmaktadır.

· Kurumsal tasarımlar
· Web
· Logo
· Afişler
· Bannerler
· Dergi, kitap

Fotograf Video

Fotoğraf ve video çekimi hedef kitlemiz tarafından en çok ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer alıyor. Fotoğraf ve video çekimleri genel olarak uzmanlık gerektiren konulardır. Herkes kamera ile hem fotoğraf hem de video çekebilse dahi bunlar sadece amatörce ve basit çekimler olur. Bu konuda hizmet alındığı takdirde ise kaliteli fotoğraflar ve videolar çekmek mümkün oluyor. Firmamız tarafından uzun süreden beri sektörde faaliyet gösteriliyor ve fotoğraf ile video çekimleri profesyonel olarak gerçekleştiriliyor. Bu alanda uzman kişilerden hizmet almak isteyen kişi ve kurumlar bizi gönül rahatlığı ile tercih edebilir.
· Tanıtım filmleri
· Eğitim filmleri
· Haber filmleri
· Reklam videoları
· Profesyonel fotoğraf çekimleri

Katalog-Dergi

Söz uçar, yazı kalır sloganı en etkili yazılı materyallerin ifadesidir.

Katalog: Kurum, kuruluş ve firmaların ürünlerini ve hizmetlerini, belirlenen bir sırayla sergileyip tanıtım yapılan kitapçık türleridir.

Dergi : konunuzda tüm detayları müşterilerinize ve hedef kitlenize birlikte sunabileceğiniz en kapsamlı Matbaa baskılarındandır.
· Sektörel dergiler
· Kurumsal tanıtım katalogları
· Çiftçi eğitim kitapları
· Liflet
· Broşür

Promosyon

Kişi ya da firmaların kendi isim veya firma isimlerini daha fazla kitleye ulaştırmak amacı ile isim yada firma logolarının basılı olduğu malzemeleri yaptırıp bu ürünleri hediye amaçlı dağıtmalarıdır.

Promosyon meydanları
· Kurumsal tanıtım promosyonları
· Çiftçi tanıtım promosyonları
· Etkinlik ve Organizasyonlar için tanıtım promosyonları